Ekspozycja fotografii kolekcjonerskiej w restauracji Razowa

“firma fotograficzna .pl | manufaktura obrazów” oraz restauracja Razowa zapraszają na oficjalne otwarcie ekspozycji fotografii kolekcjonerskiej.

Kolekcjonujesz malarstwo, grafikę, fotografię? Nie kupujesz reprodukcji? Urządzasz przestrzenie mieszkania, domu, gabinetu, kancelarii, biura, hotelu? Przyjdź i przekonaj się, jak wyglądają z bliska, jakie robią wrażenie w bezpośrednim kontakcie prace stworzone z pietyzmem, przygotowane do wyeksponowania w sposób zgodny z najlepszymi standardami sztuki. Na początek pokażemy prace Marcina Mutha z jego wystawianych wcześniej cykli “Wyjęte z kontekstu” oraz “Marcin Muth : The Instagrams”. Autor wprowadzi też w kolejny temat, nad którym pracuje. To doskonała okazja, żeby porozmawiać zarówno z nim o jego twórczości, jak i dowiedzieć się więcej o wyjątkowości techniki wykonania tych obrazów.

Miejsce w centrum Poznania, u wylotu Wrocławskiej, vis-a-vis Kupca Poznańskiego. Ugościmy winem, zaproponujemy rozmowę o fotografii, tworzeniu, rynku kolekcjonerskim. Przy barze będzie można zamówić dania z restauracyjnej oferty, wszystkie pyszności, którymi na co dzień raczą się poznaniacy.

Tego dnia będzie można nabyć prace z oferty “manufaktury obrazów” z dziesięcioprocentowym upustem. A ofertę można przeglądać już na stronie http://firmafotograficzna.pl/.

ZAPRASZAMY !!! Czwartek, 7 czerwca 2018, restauracja Razowa, Poznań, ulica Wrocławska 20.

© Marcin Muth, praca z cyklu “Wyjęte z kontekstu”