Finisaż wystawy fotografii Marcina Mutha “Wyjęte z kontekstu”

Wczoraj był ostatni dzień, kiedy można było oglądać Za Groblą 5 wystawę prac Marcina Mutha. Na finisaż przybyli goście spodziewani i niespodziewani. Było treściwie i miło, wino rozwiązywało języki. Rozmawialiśmy o urodzie świata we wszelkich jego przejawach, o wielobarwności fenomenów rzeczywistości, istocie widzenia i zauważania. Autor zapowiedział kolejną swoją wystawę, która w tym kameralnym miejscu Poznania zawiśnie za parę tygodni. Wśród gości zostały rozlosowane prace z prezentowanej kolekcji.

“firma fotograficzna .pl” dziękuje wszystkim przybyłym za obecność, a gospodarzom miejsca za doskonałą organizację.

Pierwsza wystawa fotografii, zorganizowana przez firmę fotograficzną .pl, została oficjalnie zamknięta. Przez minione miesiące zbieraliśmy doświadczenia, żeby następnym razem było jeszcze lepiej, estetyczniej, treściwiej. A ów następny raz już za kilka tygodni, na przełomie stycznia i lutego 2018, kiedy pokażemy cykl “Marcin Muth : The Instagrams”. Już dziś zapraszamy.

A podczas otwierania i zamykania wystawy “Wyjęte z kontekstu” było esencjonalnie pod każdym względem. Kto nie był, niech żałuje.

© zdjęcia Marcin Muth