Otwarcie ekspozycji fotografii kolekcjonerskiej w restauracji Razowa

To już dziś – oficjalne otwarcie ekspozycji fotografii kolekcjonerskiej w restauracji Razowa.

Ideą i celem prezentacji prac fotografów w miejscach publicznych, ogólnie dostępnych i przyjaznych, jakie nam przyświecają, jest dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców, przekonanie ich, że możliwe jest zastąpienie powtarzalnych w setkach i tysiącach egzemplarzy reprodukcji, kupowanych w marketach budowlanych i meblowych, dziełami autentycznymi i wyjątkowymi. Twórcy, posługujący się różnorodnymi technikami, także fotografowie, mają w swoich portfoliach i pracowniach dzieła warte uwagi, spełniające kryteria dzieła sztuki – wytworzone przez nich, przygotowane z pietyzmem, ograniczone do istnienia jednego egzemplarza albo limitowanej edycji. Wychodząc z taką unikalną ofertą w przestrzeń miasta, pokazując fotografię w restauracjach i kawiarniach, chcemy sygnalizować wszem wobec i każdemu z osobna istnienie rynku fotografii kolekcjonerskiej, wartego zainteresowania w wielu aspektach.

Powtórzymy raz jeszcze to, co na stronie naszej “manufaktury obrazów” – Kolekcjonujesz malarstwo, grafikę, fotografię? Nie kupujesz reprodukcji? Urządzasz przestrzenie mieszkania, domu, gabinetu, kancelarii, biura, hotelu? Tu znajdziesz propozycję dla Siebie.

A dziś zapraszamy do restauracji Razowa, na ulicę Wrocławską 20 (vis-a-vis Kupca Poznańskiego). Zaczynamy o osiemnastej. Przy winie o fotografii, tworzeniu i o życiu rozmowy przyjazne. Bądźcie.